Přivezli jsme vám na veletržní pořady desítku autorů, prodali jsme stovky příběhů, setkali se s tisíci čtenáři, poslechli si, na co se těšíte a jaká knížka vám nedala spát. Doporučovali jsme knihy podle svého nejlepšího svědomí, tak doufáme, že nám dáte vědět, jak se vám líbí a jestli jsme se trefili do vkusu.

Naše knihy také vyhrály pár krásných cen: Cenu Česká kniha získala Dešťová hůl od Jiřího Hájíčka a studentskou verzi ocenění pak obdrželo Jezero od Biancy Bellové. Našich počinů si všimla i Akademie science fiction, fantasy a hororu. Odnesli jsme si sošky za populárně-naučnou Anatomii pocitu úžasu od Antonína K. K. Kudláče a za román Všemi dary obdarovaná od M. R. Careyho.

Veletrh ale provázely i napínavé okamžiky. Například naše pokladna, která je celý rok v nejlepší formě, poctivě trénuje a dodržuje dietní režim, si v den největšího náporu natrhla sval a musela ze závodu odstoupit. Převzali to za ní staří maratonci tužka a papír.

Z našeho nakladatelství si to nenechal ujít nikdo. U pultíku se prostřídali markeťáci, redaktoři i spisovatelé, takže jste si mohli koupit knížku například z rukou Jana Němce.

Budeme se těšit zase na další ročník a do té doby můžete stejně jako my listovat naší fotogalerií. Děkujeme, že to prožíváte s námi!