Navíc odměníme největší objednávku a v průběhu adventu přichystáme na sociálních sítích spoustu dalších překvapení. Chcete si na Štědrý den rozbalit balíček z Hosta?

Zapojit se do otevírání adventního kalendáře je snadné. Každý, kdo si od 27. 11. do 16. 12. objedná v e-shopu hostbrno.cz jakoukoliv knihu či knihy a do poznámky k objednávce uvede speciální vánoční heslo „adventní kalendář“, bude zařazen do slosování o vybrané tituly z adventního kalendáře. Dvacítku výherních knih představíme postupně v průběhu dvaceti dnů na sociálních sítích nakladatelství Host. Po otevření posledního „okýnka“ adventního kalendáře vylosujeme ze všech došlých objednávek opatřených vánočním heslem dvacet výherců vybraných knih a pošleme jim je zabalené s originálním přáníčkem přímo pod vánoční stromeček. Každý bude do slosování zařazen pouze jednou bez ohledu na to, kolik jednotlivých objednávek v e-shopu udělá.

Velká objednávka = velký dárek

Chcete od nás dostat více knižních dárků, navíc dle vlastního výběru? Objednejte si v našem e-shopu do 16. prosince co největší množství knih najednou a získejte od nás jednou tolik knih zcela zdarma! Jak to celé funguje? Například: objednáte si deset knih, my vám jich deset přibalíme jako dárek! Líbí? Tak neváhejte a objednávejte, podmínky máme jen dvě: všechny knihy musíte koupit v rámci jedné objednávky a v množství objednaných knih musíte předběhnout všechny ostatní. Ve čtvrtek 17. prosince zveřejníme na našich sociálních sítích výherce s výzvou, aby si vybral, které knihy mu máme poslat zdarma.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Twitteru, Google+ a Instagramu, kde pro vás v průběhu celého adventu chystáme další knižní překvapení a dárky pro vás i vaše blízké. Nadělte si knihy pod stromeček! Spoustu knih :-)

Výherci knih

Lenka Lasáková
Lucie Židová
Ondřej Vykoukal
Iveta Bujoková
Marta Veselá
Marie Smékalová
Jaroslava Šimáková
Petra Širhalová
Petra Sekaninová
Jana Pařilová
Milan Ulej
Andrea Králíková
Štěpánka Thomayerová
Markéta Haratická
Lada Sadílková
Pavel Veselý
Dana Fibingerová
Kateřina Trnková
Michaela Pavlicová
Irena Rozvoralová

Největší objednávku z e-shopu udělala Martina Kudlíková. Získává od nás jednou tolik knih jako dárek. Gratulujeme!