KDO JSME?

Jsme Host. Jedno z největších nezávislých knižních nakladatelství na českém trhu. Vydáváme knihy takovým literárním hvězdám, jako jsou Alena Mornštajnová, Kateřina Tučková nebo Lars Kepler. Práce u nás je náročná, zato pestrá a naplňující, něco je dávno zaběhnuté, ale spousta věcí je nových a stále se vyvíjí. Pro člověka, který má rád knížky, je to dream job.

KOHO HLEDÁME?

Nebojíme se výzev a aktuální situaci bereme jako obrovskou příležitost. Proto hledáme hned čtyři posily, které nám pomůžou s hledáním nových knížek, administrativou i technickým zajištěním. U všech pozic je možný nástup ihned.

Redaktor/ka literatury pro děti a mládež (Young Adult, Middle Grade)

Redaktor/ka non-fiction (design, hobby, příroda, životní styl, narativní non-fiction)

Technický/á redaktor/ka

Pracovník/pracovnice smluvní agendy a administrativy

CO NABÍZÍME?

Host je srdcovka, pro naše čtenáře i pro nás všechny, kteří sedíme v redakci. Neříkáme tomu firemní kultura, ale srandu, večírky, společné výpravy do divadel nebo kin pořádáme pravidelně (případně online, když jinak nemůžeme) a jednou týdně máme i jógu a dorty (dle osobních preferencí). Na pevné struktury si moc nehrajeme, jsme otevření smysluplným změnám náplně práce i flexibilní pracovní době. Jo a ještě něco. Práce v jednom z nejvýznamnějších nakladatelství v ČR s sebou nese kromě výplaty i pravidelný přísun knih.

Hledáme právě vás? Podívejte se na podrobnější popis jednotlivých pozic a životopisy spolu s motivačními dopisy zasílejte na brezik@hostbrno.cz.