První myšlenky nám utíkaly k našim ukrajinským přátelům a partnerům, jako je třeba Oksana Bula, Alla Hutničenko, Kateryna Michalicyna a další. Proto jsme hned jim i jejich blízkým nabídli pomoc.

Ale přišlo nám to málo. A tak jsme jako nakladatelství odeslali celkem 100 000 Kč na konto velvyslanectví Ukrajiny a na účet SOS Ukrajina organizace Člověk v tísni. Jenže i potom jsme stále měli pocit, že bychom mohli, a hlavně měli dělat víc.

Nakonec jsme se rozhodli zapojit do pomoci také vás, naše čtenáře. Z každé prodané knihy po celý březen půjde 1 Kč na konto SOS Ukrajina společnosti Člověk v tísni. Nezáleží na tom, kde si knížku pořídíte — jestli na našem e‑shopu, knihkupeckém e‑shopu nebo u svého oblíbeného knihkupce. Každá knížka se počítá. Výslednou částku oznámíme v půlce dubna, kdy k nám dorazí vyúčtování od všech partnerů. Věříme, že se bude jednat o několik desítek tisíc.

DĚKUJEME VŠEM ČTENÁŘŮM, DÍKY VÁM JSME POSLALI DALŠÍCH 35 000 KČ NA KONTO VELVYSLANECTVÍ UKRAJINY A NA ÚČET SOS UKRAJINA ORGANIZACE ĆLOVĚK V TÍSNI.

Pomoci samozřejmě můžete i jinak. Veškeré informace najdete na webu stojimezaukrajinou.cz

Děkujeme za vaši podporu a spolupráci.