Dáme vám vědět, jakmile budeme mít jasno v posunutých termínech vydání. Na přípravě nových knih přesto stále usilovně pracujeme. Grafici navrhují obálky a redaktoři pročítají rukopisy. Jen to místo v redakci dělají každý u sebe doma. O to větší nálož skvělého čtení vás čeká, až se knihkupectví zase otevřou.

Věříme však, že dobré knížky si k vám najdou cestu i v těchto dnech. Ty tištěné si můžete objednat online přímo na našem webu — s 20% slevou a poštovným zdarma při objednávce nad 600 Kč. Nebo si můžete zakoupit e-knihu u našich partnerů. Máte své oblíbené nakladatelství? Právě touto cestou ho můžete v nejistém období podpořit.

čtemedoma

Karanténa už trvá víc než týden a všichni se sžíváme s novým denním režimem. Spousta lidí má nařízený home office, dovolenou nebo náhradní volno. Proti ponorkové nemoci i splínu z tíživé atmosféry jsme se rozhodli bojovat čtenářskou výzvou s názvem #čtemedoma. Nejprve jsme domácí fotky a tipy na knihy sdíleli jen s kolegy z redakce, pak je začali posílat i naši autoři. A postupně se zapojují také čtenáři, což nám dělá obrovskou radost. Tak se přidejte taky!

A co akce?

Autogramiády, křty, besedy, autorská čtení i knižní veletrhy. Všechny plánované akce se teď v knižním světě musely odsunout. O to víc se však těšíme na podzim.

Můžete se těšit na druhý ročník festivalu Česká vlna, kde se budete moci setkat s celou řadou českých autorů. Plánujeme ho na přelom listopadu a prosince.

Věříme, že se brzy podaří pandemii zastavit a bezpečnostní omezení skončí. Do té doby vám přejeme hlavně zdraví! Opatrujte se, odpočívejte a nezapomínejte na kvalitní čtení.