Série Milénium se vrací na filmová plátna

Svérázná hackerka Lisbeth Salanderová a investigativní novinář Mikael Blomkvist se vracejí na filmová plátna v adaptaci čtvrtého dílu Dívka v pavoučí síti od Davida Lagercrantze. Budou u toho opět hollywoodské hvězdy Daniel Craig, Rooney Maraová a ostřílený režisér David Fincher?

Dívka v pavoučí síti vychází zároveň i jako audiokniha

Dívka v pavoučí síti Davida Lagercrantze knižně vychází v tentýž den ve 25 zemích světa, u nás však také jako audiokniha. Četby pokračování příběhů Mikaela Blomkvista a Lisbeth Salanderové se opět zhostil Martin Stránský, který za svůj mimořádný přínos v oblasti audioknih letos obdržel Zvláštní cenu AVA.

Dívka v pavoučí síti vychází zároveň ve 25 zemích světa

Pokračování světového fenoménu Milénium Stiega Larssona vychází 27. srpna zároveň ve 25 zemích v nákladu 2,7 milionu výtisků. Práva na knihu Dívka v pavoučí síti, kterou napsal švédský novinář a spisovatel David Lagercrantz, jsou prodána třiačtyřiceti nakladatelstvím. V České republice se kniha začne prodávat o půlnoci ze středy na čtvrtek v pražském kině Lucerna a brněnské kavárně SKØG. David Lagercrantz v rámci mezinárodního turné přijede 23. září do Prahy.

„Pravda ale je, že bych nedokázal přestat, ani kdybych chtěl." Deník Davida Lagercrantze

Švédský novinář a spisovatel David Lagercrantz je autorem čtvrtého dílu Milénia. Zveřejňujeme jeho deník, který si psal od května 2013.

Je zpět! Léto s Lisbeth Salanderovou

Sleva až 50 % na celou trilogii, nový design obálek a čtvrté pokračování celosvětového fenoménu Milénium, to je letošní léto s Lisbeth Salanderovou.