Mrazivé knižní tipy

Nevíte, jakou knihou obdarovat své blízké? Každé předvánoční pondělí vám přineseme inspiraci napříč žánry. Nejdříve si posvítíme na knihy, z jejichž zápletek doslova zamrazí.

Tahle kniha není o hokeji

Nejnovější román Fredrika Backmana Medvědín získal třetí místo ve výběru Best books of 2017 na Amazonu, v současné době je také finalistou Best books of 2017 na Goodreads (výsledky budou 5. prosince).

LiStOVáNí s knihou Fredrika Backmana Co by můj syn měl vědět o světě

Projekt cyklu scénických čtení Lukáše Hejlíka LiStOVáNí uvádí v listopadu další představení s titulem vydaným naším nakladatelstvím.

Jako bych to říkal Vojtovi

Rozhovor s Lukášem Hejlíkem o načítání audioknihy Co by můj syn měl vědět o světě.

Fredrik Backman: Tak počkat

Poslední soutěžní příspěvek v akci Co byste měli vědět o Fredriku Backmanovi, abyste vyhráli připravované knihy Co by můj syn měl vědět o světě a Medvědín.

Jakýsi blog. Jakéhosi člověka

Chcete vědět, jak jde Fredriku Backmanovi cestování a proč neusne bez lega v posteli? Pobavte se u prvního ze série blogových příspěvků okořeněných klasickým backmanovským šarmem, které jsme pro vás přeložili, abyste si zkrátili čekání na připravované novinky Co by můj syn měl vědět o světě a Medvědín. Každé pondělí a čtvrtek se budou spisovatelovy glosy ze života objevovat napříč českými literárními weby. Sledujte stopu svého oblíbeného autora a vyhrajte poukázku na dvě knihy, které ještě nikdo zaručeně nečetl!

Letos vyjdou dvě knihy Fredrika Backmana

Máme skvělou zprávu pro všechny milovníky Oveho, právě jsme koupili práva na další knihy Fredrika Backmana!

Film Muž jménem Ove míří do českých kin

Knižní bestseller Muž jménem Ove o starém vzteklounovi ožívá na filmovém plátně. Švédský snímek má u nás premiéru 11. listopadu.

Britt-Marie už je tady. V knize i audioknize zároveň

Tady byla Britt-Marie, třetí česky vydaný román švédského spisovatele Fredrika Backmana, který okouzlil čtenáře prózami Muž jménem Ove i Babička pozdravuje a omlouvá se, právě vychází jako kniha, e-kniha i audiokniha. Přečtěte si více informací o úspěších autorových knih, filmů i audioknih u nás i ve světě a rozhovor s Valérií Zawadskou, která načetla audioknihu.

Vychází román Muž jménem Ove o vzteklounovi odvedle

Román oblíbeného blogera a sloupkaře Fredrika Backmana strhl ve Švédsku lavinu čtenářů, ti se do nerudného chlapíka okamžitě zamilovali.