Den s Larsem Keplerem

U příležitosti středoevropského turné přijela 8. dubna na dva dny do Prahy švédská autorská manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril, píšící pod pseudonymem Lars Kepler.

Nazrál čas Joonův příběh posunout

Manželé Alexandra a Alexander Ahndorilovi, kteří společně píší pod pseudonymem Lars Kepler, dokončili po svém vůbec nejdelším tvůrčím procesu sedmý díl série s policejním komisařem Joonou Linnou.

Co chybí v edičním plánu? A co o tom ví Joona Linna?

Máte-li už vybrané favority z podzimního edičního plánu, možná budete muset svůj seznam doplnit. Podívejte se, co pro vás chystáme.

Tajemství Larse Keplera

Svět Larse Keplera dokáže pohltit nejen čtenáře, ale zjevně i samotné autory vystupující pod tímto jménem. Jak Lars Kepler ovlivňuje životy svých prostředníků a jak vypadá jeho běžný den?

Nový Kepler nejprodávanější švédskou knihou roku 2014

Pátý díl bestsellerové série o komisaři Joonu Linnovi Stalker se ihned po vydání stal čtenářským hitem. Knihy se jen ve Švédsku, kde na konci října vyšla, prodalo téměř čtvrt milionu a stala se tak za pouhé dva měsíce nejprodávanější švédskou knihou roku. U nás román vyjde začátkem května, trailer zveřejňujeme už nyní.