Ediční plán jaro 2020

Prolistujte si nový ediční plán, ve kterém najdete připravované tituly z české i překladové beletrie, krimi, sci-fi a fantasy, young adult i krásné knížky pro děti a mládež, odborné a populárně-naučné publikace nebo poezii. Celkem představuje 66 titulů, na které se můžete těšit během jara.

Ediční plán podzim 2019

Prolistujte si nový ediční plán, ve kterém najdete připravované tituly z české i překladové beletrie, krimi, sci-fi a fantasy, young adult i krásné knížky pro děti a mládež, odborné a populárně-naučné publikace nebo poezii. Celkem představuje 66 titulů, na které se můžete těšit letos na podzim.

Ediční plán podzim 2018

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, žánrová beletrie (fantasy, sci-fi, ya), literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 65 titulů.

Ediční plán jaro 2018

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, žánrová beletrie (fantasy, sci-fi, ya), literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 49 titulů.

Ediční plán podzim 2017

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, žánrová beletrie (fantasy, sci-fi, ya), literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 62 titulů.

Ediční plán jaro 2017

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, žánrová beletrie /fantasy, sci-fi, ya, literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 45 titulů.

Ediční plán podzim 2016

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, žánrová beletrie (fantasy, sci-fi, ya), literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 46 titulů.

Ediční plán jaro 2016

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, žánrová beletrie (fantasy, sci-fi, YA), literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 43 titulů.

Ediční plán podzim 2015

Nový ediční plán představuje v oddílech krimi, překladová beletrie, česká beletrie, žánrová beletrie / fantasy, sci-fi a ya, literatura pro děti a mládež, komiks, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 43 titulů.

Ediční plán jaro 2015

Nový ediční plán představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, literatura pro děti a mládež, populárně-naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 44 titulů.

Ediční plán podzim 2014

Další z řady tištěných edičních plánů představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, sci-fi a fantasy, komiks, literatura pro děti a mládež, naučná a odborná literatura, Česká knižnice a poezie celkem 50 titulů.

Ediční plán jaro 2014

Další z řady tištěných edičních plánů představuje v oddílech česká beletrie, krimi, překladová beletrie, odborná a naučná literatura, pro děti a mládež, Česká knižnice a poezie celkem 40 titulů.

Ediční plán nakladatelství Host na podzim 2013

Další z řady tištěných edičních plánů představuje celkem 41 titulů, a to v těchto oddílech: česká beletrie, překladová beletrie, krimi, komiks, pro mládež, odborná a naučná literatura, filmová knihovna, Česká knižnice a poezie.

Ediční plán nakladatelství Host na jaro 2013

Další z řady tištěných edičních plánů ve sličné grafické úpravě Martina Peciny. V oddílech česká beletrie, překladová beletrie, krimi, komiks, odborná a naučná literatura, poezie a Česká knižnice je prezentováno celkem 28 titulů.

Ediční plán nakladatelství Host na podzim 2012

Další z řady tištěných edičních plánů ve sličné grafické úpravě Martina Peciny se premiérově představil na veletrhu Svět knihy. V oddílech česká beletrie, překladová beletrie, krimi, odborná a naučná literatura, Česká knižnice, dětská literatura a poezie je prezentováno celkem 26 titulů.