Zaujala hned svým debutem Slepá mapa, který vydala ve svých padesáti letech, následoval další román Hotýlek. Její nejúspěšnější knihou je nejnovější román Hana, který ovládl i sociální sítě. Svoji pozici na českém knižním trhu posiluje každým dnem, např. v rámci vlivné Databáze knih je Hana aktuálně desátou nejlepší knihou, pokud jde o hodnocení čtenářů, a zabodovala také v prestižní anketě Lidových novin Kniha roku 2017, kde se umístila na 7.—9. místě.

Román Hana se v uplynulých měsících standardně řadí mezi nejprodávanější tituly nakladatelství Host, skvěle si vede také v žebříčku nejprodávanějších beletristických knih českých autorů, zveřejněném na webu distribuční sítě Kosmas — v tuto chvíli je na třetím místě. Pro velký zájem čtenářů nakladatelství Host všechny tři autorčiny romány dotiskuje, dosud se celkem prodalo více než 20 000 výtisků. Připravují se i paperbackové verze románů Hana a Slepá mapa.

Vedle Kateřiny Tučkové, Petry Soukupové a Bianky Bellové se v nakladatelství Host zrodila další česká bestsellerová autorka.