Co chybí v edičním plánu? A co o tom ví Joona Linna?

Máte-li už vybrané favority z podzimního edičního plánu, možná budete muset svůj seznam doplnit. Podívejte se, co pro vás chystáme.

Mohla bych si tě naskenovat?

Tvorba obálek si někdy žádá velké osobní oběti. Jaké?

Osm dobrodružství se slevou 30 %

Začněte čtenářský rok novým knižním dobrodružstvím.

Vyřešte 2 případy za cenu 1

Sedmý detektivní příběh z oddělení Q s názvem Selfies vyjde v rámci říjnové Knihománie. Přes 120 tisíc prodaných výtisků jen v České republice svědčí o tom, že knihy Jussiho Adler-Olsena jsou sázka na jistotu.

Jeden Chuligán, tři překlady

Drsná mluva Chuligánova aneb nahlédnutí pod překladatelskou pokličku.

Svět knihy a drama v zákulisí

Koho budeme muset nechat v Brně?

Stát se spisovatelem na plný úvazek byl vždycky můj sen

První verzi románu Kniha zrcadel rozeslal Chirovici v roce 2014. Sedm nakladatelství si vyžádalo celý rukopis, všechna ho ale následně odmítla, aniž svůj nezájem odůvodnila. Autor rukopis poté dvakrát upravil a obeslal menší nakladatelství. Zájem o něj projevil ředitel nakladatelství Holland Books a nad šálkem kávy Chiroviciho přesvědčil, že jeho kniha si zaslouží být vydána velkým nakladatelem v odpovídajícím nákladu. Chirovici to tedy zkusil znovu.

Nejprodávanější knihy roku 2016

5 bestsellerů loňského roku. Máte je přečtené všechny?

Osudové Tiché dívky

Stává se, že si člověk zamiluje knihu, protože ji nedokáže pustit z rukou, protože soucítí s hlavním hrdinou, protože mu rozšíří obzory, protože ho po jazykové stránce pohladí po duši. Jenže kniha se člověku může stát osudovou i jinak než svým obsahem.

Doplňte si série severských detektivek

Nakupujte severské detektivky za akční cenu 199 Kč.