Když vás Peter May přivede k vínu

Zápletka knihy Kritik se odehrává se v nepříliš známém francouzském regionu Gaillac. Vinná réva a její plody v druhém pokračování série Akta Enzo figurují na každé stránce. Sklenka vína a kniha k sobě zkrátka patří už od nepaměti. Jeden z našich čtenářů ale tomuto spojení dodal úplně nový rozměr. K čemu může jedna dobrá detektivka přivést muže, který je vášnivým milovníkem vína a osm let jej dováží z jihu Francie?

Ostrov Entry Petera Maye vychází jako audiokniha

Detektivní román Ostrov Entry spisovatele Petera Maye vychází jako audiokniha v podání herce Jiřího Dvořáka, který již proslul interpretací autorovy trilogie Lewis, za jejíž druhý díl Muž z ostrova Lewis obdržel cenu Audiokniha roku 2014 v kategorii Nejlepší audiokniha ‒ četba.

Peter May: To byl rok 2014

Spisovatel Peter May má za sebou zajímavý a úspěšný rok. Dokončil novou knihu, při propagaci svých titulů navštívil řadu zemí včetně České republiky a připsal si na své konto i nová literární ocenění. V roce 2015 skotskému autorovi v češtině vyjde hned sedm knih.

Vychází první díl čínských thrillerů Petera Maye

Po úspěšné trilogii z ostrova Lewis přinášíme českým čtenářům vůbec první knižní sérii Petera Maye. Ta také autorovi vynesla spisovatelské renomé. Úvodní díl čínských thrillerů Pán ohně s detektivem Li Jenem a soudní lékařkou Margaret Campbellovou v hlavních rolích vychází v češtině 2. února.

Fanoušci se dočkali: Peter May je v ČR

Skotský spisovatel a tvůrce Trilogie z ostrova Lewis přijel v rámci Měsíce autorského čtení do České republiky. První příležitost setkat se s oblíbeným spisovatelem měli čtenáři včera večer v Brně. Dnes May vystoupí v Košicích, zítra v Ostravě a krátkou tour zakončí v pátek v polské Wrocławi.

Muž z ostrova Lewis Petera Maye vychází 20. března v rámci Velkého knižního čtvrtku

Nedočkaví zájemci o tento bestsellerový román si ho však mohou pořídit ještě dříve a navíc levněji. E-kniha Muž z ostrova Lewis je totiž od 13. března dostupná v předprodeji na Kosmas.cz a Palmknihy.cz, a to se slevou 20%. I první díl trilogie, román Skála, je v elektronické podobě nyní k dostání za novou výhodnější cenu – 197 korun.

Vychází první část celosvětově proslulé Trilogie z ostrova Lewis

Vyšel krimi román Skála, do konce března se na trhu objeví i e-kniha. Audioknihu čte Jiří Dvořák a vydává ji nakladatelství ADK Prague. Připravili jsme pro vás aktuální přehled úspěchů knihy, seznam ocenění, výběr z autorova blogu a další texty související s českým vydáním knihy.